Poszukujesz prywatnego detektywa z Kleszczowa?

Detektyw Kleszczów

Detektyw Kleszczów czyli Biuro Detektywistyczne TRAP oferuje swoje usługi dla klientów indywidualnych oraz firmowych. Powierzane zadania wykonują licencjonowani detektywi z dużym doświadczeniem zawodowym. Każdą powierzoną sprawę traktujemy indywidualnie. Odpowiednie działania detektywistyczne dopasowywane są pod kątem optymalizacji kosztów przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości oraz skuteczności działań.

Detektyw Kleszczów - Biuro detektywistyczne TRAP

To agencja detektywistyczna, której właścicielem jest Prezes Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów (PSLD) – Marcin Dalecki. Daje to pełną gwarancję uczciwości, dyskrecji oraz rzetelności prowadzonych działań, które spełnia każde biuro detektywistyczne przynależne do powyższego stowarzyszenia. PSLD prowadzi stałą kontrolę nad branżą detektywistyczną w Polsce. Jedynie detektywi którzy wykazują się sumiennością, uczciwością, wiedzą oraz doświadczeniem mogą być częścią tej organizacji. Jednocześnie wszyscy członkowie stowarzyszenia odbywają cykliczne kursy branżowe zapewniające skuteczny rozwój, aby proponować swoim klientom usługi detektywistyczne na najwyższym poziomie.

PSLD - Polskie Stowarzyszenie Licencjonowanych Detektywów

Dzięki działaniom w ramach współpracy detektywów z Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów jak również IKD (International Federation of Associations of Private Detectives) tworzymy rozbudowaną grupę licencjonowanych detektywów co umożliwia podjęcie szybkich i skutecznych działań detektywistycznych na całym świecie. Jednocześnie tworzymy odpowiednie przepisy i regulacje dotyczące zawodu detektywa oraz etyki działań dzięki czemu jesteśmy na bieżąco z najnowszymi standardami światowymi i zapewniamy je naszym klientom. Wybierając biuro detektywistyczne TRAP można liczyć na rzetelny materiał dowodowy który z powodzeniem wykorzystywany jest w późniejszym okresie w procesach sądowych oraz do przygotowywania merytorycznych pozwów. Jednocześnie nasi klienci mogą liczyć na standardowe koszty usług detektywistycznych bowiem ceny detektywów określone zostały w opracowanym z pomocą PSLD programie INFODORADCA+ i sklasyfikowane w informacji o zawodzie detektyw prywatny.

Detektyw Kleszczów

Niektóre z usług detektywistycznych świadczonych przez nasze biuro w Kleszczowie:

Poszukiwania osób zaginionych i ukrywających się

Detektyw Kleszczów - Poszukiwania osób zaginionych i ukrywających się

Detektyw Kleszczów świadczy usługi polegające na odnalezieniu osób zaginionych oraz ukrywających się. Ze względu na wysoki priorytet tego typu zleceń i bardzo często zagrożenie życia osoby poszukiwanej do realizacji wykorzystujemy detektywów z wieloletnim stażem wypracowanym we wcześniejszej pracy w organach ścigania. W razie potrzeby współpracujemy z odpowiednimi instytucjami. Nasze działania w zależności od charakteru sprawy prowadzone są otwarcie przy wykorzystaniu wszystkich możliwych metod poszukiwawczych jak również z zachowaniem pełnej dyskrecji.

Obserwacja osób i mienia

Obserwacja osób i mienia - Kleszczów detektyw

Obserwacja fizyczna oraz techniczna wskazanych osób bądź mienia prowadzona przez detektywów umożliwia zdobycie niezbędnych dowodów do przygotowania pozwów a także na potrzebę spraw sądowych. Obszerny raport detektywistyczny przekazywany po zakończeniu usług detektywistycznych zawiera opis stanu faktycznego a także potwierdzające go materiały foto oraz wideo. Jeśli zajedzie taka potrzeba detektywi zeznają w sądzie jako niezależny świadek.

Sprawy rozwodowe – Detektyw Kleszczów

Detektyw Kleszczów - rozwód

Najbardziej popularna wśród naszych klientów usługa detektywistyczna mająca na celu zebranie wiarygodnego materiału dowodowego. Doświadczenie licencjonowanych detektywów wykonujących tego typu zlecenia umożliwia w późniejszym czasie odpowiednie przygotowanie pozwu z orzekaniem o winie a także wiarygodne przedstawienie faktów przed sądem. Koszt działań oraz okres ich trwania uzależniony jest od charakteru sprawy i dopasowywany do możliwości finansowych klienta.

Wykrywanie lokalizatorów GPS – Detektyw Kleszczów

Wykrywanie lokalizatorów GPS w pojazdach i samochodach - Kleszczów

Biuro detektywistyczne TRAP specjalizuje się w wykrywaniu lokalizatorów GPS oraz podsłuchów w pojazdach. Doświadczenie, profesjonalne wykrywacze a także znajdujący się na naszym terenie garaż pozwala na wykrycie urządzeń szpiegowskich również tam gdzie inni zawodzą. Wielokrotnie wykrywaliśmy tego typu urządzenia mimo że „specjaliści” którzy wykonywali tego typu usługi stwierdzali brak.

Odzyskiwanie danych z telefonów i dysków

Odzyskiwanie danych z telefonów i dysków - Detektyw Kleszczów

Dysponuje nowoczesnymi narzędziami kryminalistycznymi, które pozwalają na odzyskiwanie danych z telefonu uszkodzonego bądź zabezpieczonego hasłami. Podejmujemy się każdego zadania nawet tego, które z początku wydaje się niemożliwe do wykonania. Odzyskujemy również dane z komputerów i laptopów (odzyskiwanie danych z twardego dysku).

Wykrywanie urządzeń szpiegujących (podsłuchy, kamery, rejestratory, lokalizatory GPS)

Detektyw Kleszczów - Wykrywanie podsłuchów, kamer, GPS

Posiadamy specjalistyczne wykrywacze kamer, podsłuchów, rejestratorów i lokalizatorów GPS. Poza odpowiednim zapleczem technicznym posiadamy umiejętności oraz doświadczenie w przeprowadzaniu przeszukań pomieszczeń w celu wykrycia nieautoryzowanych urządzeń elektronicznych. Koniec z pseudofachowcami którzy mimo posiadania odpowiednich narzędzi nie potrafią z nich korzystać. Koniec z oszustami którzy udają że wykrywają podsłuchy używając zabawek za kilka stówek. Jeśli chcesz mieć pewność że nie jesteś podsłuchiwany skontaktuj się z nami!

Badanie wykrywaczem kłamstw (wariograf)

Wariograf wykrywacz kłamstw Kleszczów

Wykonujemy niedoceniane lecz bardzo skuteczne badania wykrywaczem kłamstw przeprowadzane przez specjalistę z 30 letnim doświadczeniem. Dzięki zastosowaniu wariografu jesteśmy w stanie rozwiązać wiele ciężkich spraw oraz udzielić jasnych odpowiedzi na zadawane przez klientów pytania.

Wywiad gospodarczy

Wywiad gospodarczy - Detektyw Kleszczów

Stała kontrola kontrahentów, sprawdzanie wiarygodności nowych firm, działania anty fraud to tylko część z zadań które wykonujemy szybko i skutecznie. Jeśli borykasz się z problemami finansowymi firmy, planujesz duże przedsięwzięcie, chcesz podjąć współprace z nowym przedsiębiorstwem lub zwyczajnie bronić się przed karuzelą VAT-owską lub innymi problemami zgłoś się do naszego Biura Detektywistycznego TRAP. Korzystne warunki finansowe dla stałych klientów dopasowane do ich potrzeb, nowoczesne narzędzia i stała kontrola strategicznych partnerów to dla naszych detektywów codzienność.

Szukasz detektywa z Kleszczowa?

Skontaktuj się z nami - Biuro detektywistyczne TRAP

Zadzwoń: 511 - 420 - 131
Detektyw Kleszczów - Kontakt

Detektyw Kleszczów

Praca detektywa jest naszą pasją. Z tego powodu cyklicznie przechodzimy szkolenia branżowe umożliwiające ciągłe podnoszenie umiejętności i doskonalenie technik operacyjnych. Przynależność do Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów umożliwia nam wymianę doświadczeń z najlepszymi detektywami z Polski. Naszym celem jest dotarcie do największej liczby klientów z Kleszczowa aby mieli możliwość skorzystania z usług detektywistycznych na najwyższym poziomie.

Profesjonalni detektywi

Zasięg działania detektywów z Kleszczowa

Obszar działania podlegający pod główną siedzibę Biura Detektywistycznego TRAP to przede wszystkim województwo Łódzkie. Z tego względu świadczymy usługi detektywistyczne na terenie Kleszczowa oraz okolic. Podejmujemy się realizacji również w innych Polskich miastach a także poza granicami kraju. Nasi klienci mogą również współpracować z naszą siedziba w Toruniu oraz oddziałami w Warszawie, Londynie oraz Gdańsku.

Atuty wyboru detektywów z Kleszczowa

Dyskrecja

Wiemy, że w naszym zawodzie to pojęcie jest szczególnie cenne, dlatego w ten sposób wykonujemy działania.

Profesjonalizm

Profesjonalizm

Dbamy o to, aby nasza praca była zawsze wykonana profesjonalnie od poczatku do końca w każdym najdrobniejszym szczególe.

Doświadczenie

Doświadczenie

Działamy w branży detektywistycznej od 2010 roku. Rozwiązaliśmy już bardzo dużo spraw z pozytywnym skutkiem.

Zaangażowanie

Zaangażowanie

Nasza praca sprawia nam przyjemność, więc jesteśmy zaangażowani w 100% w każde powieżone nam zlecenie detektywistyczne.

Technologia

Technologia

W naszej pracy wykorzystujemy profesjonalne urządzenia oraz najnowsze technologie cyfrowe i komputerowe.

Współpraca

Współpraca

Dzięki rozbudowanej siatce kontaktów z róznych dziedzin, możemy dotrzeć do najróżniejszych danych oraz informacji.


Detektywi zatrudniani w Biurze Detektywistycznym TRAP są gruntownie weryfikowani pod względem swoich umiejętności. Nad selekcją pracowników czuwa detektyw Marcin Dalecki prezes Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów, który chce zapewnić klientom najwyższy poziom usług. Uczciwość, dyskrecja i rzetelność w wykonywaniu usług detektywistycznych sprawia, że jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania swoich klientów. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie doradzając i dopasowując rozwiązania adekwatnie do napotkanych problemów. Takie podejście umożliwia optymalizować prowadzone działania co przekłada się na zmniejszenie kosztów przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej skuteczności. W codziennej pracy detektywi wspierani są przez dział IT należący do Biura Detektywistycznego TRAP, a także sklep detektywistyczny SpyDevice.pl, który jest nieodłącznym elementem firmy i dostarcza nowoczesne urządzenia służące do pozyskiwania i ochrony informacji. Działamy w branży detektywistycznej od 2010 roku. Posiadamy biuro detektywistyczne z prawdziwą siedzibą firmy w której w pełnej dyskrecji można podzielić się swoimi problemami. Jeśli szukasz profesjonalistów to jesteś we właściwym miejscu.

Profesjonalny sprzęt detektywistyczy

Ukryte kamery, podsłuchy, lokalizatory GPS i wiele więcej...! Pomożemy, doradzimy, skonfigurujemy.

Detektyw Kleszczów - Sklep detektywistyczny

Detektyw Kleszczów – ostatnio wykonane usługi detektywistyczne

 • zbieranie materiału dowodowego do sprawy rozwodowej Dobroń
 • poszukiwanie osoby zaginionej Tomaszów Mazowiecki
 • nadzór nad sprawowaniem opieki rodzicielskiej Łęczyca
 • odnalezienie kradzionego pojazdu Piotrków Trybunalski
 • obserwacja mienia Pabianice, wykrycie zdrady Łask
 • audyt bezpieczeństwa Konstantynów Łódzki
 • techniczne zabezpieczenie farmy fotowoltaicznej Opoczno
 • przeprowadzenie wywiadu gospodarczego Aleksandrów Łódzki
 • wykrycie kradzieży paliwa w firmie transportowej Kutno
 • wykrycie ukrywanego majątku przez żonę klienta Lutomiersk
 • wykrycie oprogramowania szpiegowskiego w telefonie komórkowym Rąbień
 • wykrycie lokalizatora GPS użytego do kradzieży towaru oraz ustalenie jego właściciela Stryków
 • poszukiwanie spadkobierców nieruchomości Głowno
 • prowadzenie kontr obserwacji i wykrycie nieuczciwej konkurencji Kamieńsk
 • profesjonalne wykrywanie podsłuchów Kleszczów
 • ochrona VIP Bełchatów, sprawdzenie wiarygodności zwolnienia L4 Rawa Mazowiecka
 • przeprowadzenie badań wykrywaczem kłamstw Andrespol
 • odzyskiwanie danych Zduńska Wola, poszukiwanie majątku osoby zadłużonej Skierniewice
 • obserwacja męża klientki Sieradz, działania koordynacyjne Łowicz
 • zabezpieczenie informatyczne Radomsko, poszukiwanie majątku dłużnika Ozorków
 • obserwacja dziecka w celu ustalenia kontaktów towarzyskich Wieluń
 • wykrycie działań nieuczciwej konkurencji Tuszyn
 • obserwacja narzeczonej Sulejów
5/5 - (14 głosów)
Zadzwoń whatsApp