Biuro Detektywistyczne TRAP jest to miejsce, w którym spotkacie się Państwo z najlepszymi ekspertami, którzy w oparciu o najwyższej jakości standardy zawodowe udzielą Państwu porad oraz zaproponują najlepsze rozwiązania każdego napotkanego problemu.


Nasz cel detektywistyczny

Nasz cel

Naszym celem jest to, aby zapewnić Państwu pomoc niezależnie od tego, z jakim problemem się zmagacie. Priorytetem jest dostarczenie klientowi wiarygodnych i odpowiadających rzeczywistości informacji, które będzie mógł wykorzystać np. podczas sprawy rozwodowej lub podejmując decyzję o ewentualnej współpracy z kontrahentem biznesowym.

Kompleksowe usługi detektywistyczne

Kompleksowe usługi

Nasze biuro cechuje profesjonalizm, doświadczenie i zaangażowanie. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy. Wybierając biuro detektywistyczne Trap można liczyć na uczciwość, bezpieczeństwo oraz rozwiązanie najbardziej skomplikowanych problemów. Wykorzystując swoje kwalifikacje oraz działając z pasją, jesteśmy w stanie rozwiązać każdą powierzoną nam sprawę.


Globalny zasięg detektywistyczny

Nasz zasięg

Główną siedzibę firmy, w której znajduje się sklep detektywistyczny SpyDevice i Biuro Detektywistyczne TRAP mogą Państwo znaleźć w centrum Polski – w Łodzi. Dysponujemy również oddziałami w Warszawie, Gdańsku, Krakowie czy też Londynie. Spotkanie z Nami można umówić również w innym dogodnym dla Państwa miejscu. Nasze usługi świadczymy na terenie całej Europy a także poza nią. Przez lata swojej działalności zbudowaliśmy bardzo dużą siatkę kontaktów, która umożliwia nam swobodne działanie w każdym regionie świata.

Nowoczesne narzędzia detektywistyczne

Nowoczesne narzędzia

Będąc integralną częścią specjalistycznego sklepu z artykułami detektywistycznymi SpyDevice, korzystamy z najbardziej zaawansowanych narzędzi uznawanych przez rynek i stale doskonalonych w oparciu o opinie nasze i różnego typu służb. Długoletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować standardy oraz metody umożliwiające realizacje najbardziej skomplikowanych zadań. Od momentu przekazania nam zlecenia mogą być Państwo spokojni o stworzenie odpowiedniej strategii, jej realizację, analizę i przedstawienie końcowych wyników w postaci raportu.


Bogate doświadczenie detektywistyczne

Bogate doświadczenie

Zespół Biura Detektywistycznego TRAP to specjaliści i pasjonaci, którzy na przestrzeni lat przeprowadzili kilkaset udanych spraw. Naszą wiedzę stanowi nie tylko praktyka i doświadczenie zdobyte w czasie wykonywania zleceń, czy też wcześniejszej pracy w służbach Państwowych, ale przede wszystkim cyklicznie odbywane specjalistyczne kursy i szkolenia. Dzięki temu możemy zapewnić skuteczne i fachowe podejście do każdej sprawy.

Dopasowane rozwiązania detektywistyczne

Dopasowane rozwiązania

Zrozumienie problemu i potrzeb klienta jest niezwykle ważne, aby dopasować odpowiednie działania zmierzające do wykonania powierzonego nam zadania. Nigdy o tym nie zapominamy i dlatego indywidualne podejście do każdego realizowanego zadania jest dla nas standardem.


Szkolenia i certyfikaty

Szkolenia i certyfikaty

Zadzwoń whatsApp