Praca w Agencji Detektywistycznej TRAP

W związku z dynamicznym rozwojem Naszej Agencji Detektywistycznej wciąż poszukujemy pracowników, którzy wniosą do zespołu trochę świeżości, nowych pomysłów, nowoczesnych rozwiązań i nie szablowego działania. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w roli detektywa to być może jest dla Ciebie miejsce w naszym zespole. Poszukujemy również osób na stanowisko pomocnika detektywa gdzie każdy początkujący śledczy może sprawdzić czy jest to praca właśnie dla niego. Jeśli posiadasz inne umiejętności, które mogą być przydatne w Biurze Detektywistycznym zgłoś się do Nas.

Osoba zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail

Współpraca z Biurem Detektywistycznym TRAP

Biuro Detektywistyczne TRAP serdecznie zaprasza do współpracy kancelarie prawne, biura księgowe, laboratoria, biegłych i ekspertów a także Firmy świadczące specjalistyczne usługi. Dbając, o jakość naszych działań wciąż rozwijamy swoje kontakty tak, aby zapewnić Naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Jeśli Ty bądź Twoja firma jest w stanie w tym pomóc skontaktuj się z Nami przesyłając informację na nasz adres e-mail.

Media o detektywach

Biuro Detektywistyczne TRAP to przede wszystkim zespół specjalistów posiadających wiedze na temat branży detektywistycznej, bezpieczeństwa, ochrony i pozyskiwania informacji itp. Wielokrotnie wypowiadaliśmy się na temat naszej branży zarówno w TV jak również radiu. Dbając o środowisko licencjonowanych detektywów udzielamy wywiadów i odpowiadamy na ważne pytania. Jeśli chcą Państwo uzyskać rzetelne i aktualne informacje na powyższe tematy związane z pracą detektywa prosimy o kontakt z właścicielem Biura Detektywistycznego TRAP Marcinem Daleckim, który jest członkiem międzynarodowego stowarzyszenia detektywów – IKD a także Prezesem Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów- PSLD, co sprawia, że jest on odpowiednią i kompetentną osobą do udzielania wywiadów.

Aby sprawdzić jego dostępność zadzwoń pod numer 511420131 bądź wyślij e-mail na adres biura.

Zadzwoń whatsApp