Sprawdzenie niani przez prywatnego detektywa

Od zawsze wiadomo, że największą i najbardziej szczerą miłością darzymy swoje dzieci. Nic więc dziwnego, że w momencie pojawienia się na świecie nowego członka rodziny, nasze życie przewraca się do góry nogami. Od tego czasu wszystko schodzi na drugi plan a jedyne co jest najważniejsze to, zapewnienie naszemu dziecku wszystkiego co najlepsze. W życiu każdego z rodziców jednym z najcięższych momentów rodzicielstwa jest „oddanie” dziecka pod opiekę niani. Są to momenty bardzo stresujące, dlatego rolą każdego z nas jest wybór odpowiedniej osoby.

Jasną sprawą jest fakt, że przy wyborze opiekunki dla swojej pociechy, zawsze będziemy starać się wybrać tą najlepszą osobę. Osobę, która otoczy nasze dziecko miłością, zainteresowaniem a przede wszystkim zapewni bezpieczeństwo podczas naszej nieobecności. Zazwyczaj staramy się powierzyć tę rolę komuś z rodziny, bliskich, jednak nie zawsze jest to możliwe. Właśnie wtedy przychodzi ten czas, w którym musimy zmierzyć się ze żmudnym i czasochłonnym poszukiwaniem potencjalnych kandydatów.

Skąd jednak mieć pewność, że wybieramy odpowiednią osobę?  Jakimi kryteriami się sugerować, mając do dyspozycji jedynie CV bądź ewentualnie referencje?

Z pewnością chcecie uchronić swoje pociechy przed nietrafnym wyborem osoby na stanowisko opiekuna/opiekunki dla swojego dziecka. Nasze biuro detektywistyczne z pewnością pomoże w wyborze, bądź w zweryfikowaniu osoby, której mielibyście powierzyć opiekę nad swoją pociechą.

Zatrudniając biuro detektywistyczne TRAP mogą Państwo liczyć na:

sprawdzenie niani

  • Ustalenia rzeczywistych kompetencji potencjalnej opiekunki, Zweryfikowania wykształcenia, odbytych kursów oraz szkoleń,
  • Sprawdzenie nastawienia niani do dzieci,
  • W drodze wywiadu środowiskowego dotarcie do poprzednich pracodawców i zebranie informacji na temat zachowania opiekunki i faktycznych powodów rozwiązania umowy,
  • Sprawdzenie informacji dot. niekaralności
  • Zebranie informacji o ewentualnych uzależnieniach,
  • Sprawdzenie najbliższego towarzystwa niani.

Biuro detektywistyczne TRAP może również sprawdzić zachowanie niani w stosunku do dziecka już po zatrudnieniu. Podczas takiej weryfikacji detektyw sprawdza czy niania zgodnie z obietnicami zabiera nasze dziecko na spacer do parku lub na plac zabaw czy może jednak woli wyjść z naszą pociechą do supermarketu by zrobić sobie zakupy lub spotkać się ze znajomymi na kawie. W czasie takich czynności biuro detektywistyczne ustali również czy przypadkiem opiekunka nie sprowadza do naszego domu osób trzecich.

Na pomoc naszego biura detektywistycznego mogą Państwo liczyć również w innych sytuacjach związanych z dzieckiem. W razie potrzeby zweryfikujemy czy dziecko chodzi do szkoły oraz jak spędza czas po zajęciach a także czy nie wpadł w nieodpowiednie towarzystwo.


Skontaktuj się z naszym biurem detektywistycznym aby dokonać darmowej analizy każdej sprawy.


spydevice

Zadzwoń whatsApp