Biuro detektywistyczne TRAP

Informacje o firmie detektywistycznej TRAP

Informacje o firmie detektywistycznej TRAP

O firmie – Biuro detektywistyczne TRAP jest częścią firmy MDSK Poland, która powstała w 2011r. w celu dostarczania profesjonalnych rozwiązań oraz technik służących do ochrony i pozyskiwania informacji. Od początku działalności zapewniamy wsparcie techniczne, a także szkoleniowe między innymi służbom mundurowym, instytucjom, agencjom wywiadowczym oraz biurom detektywistycznym. W trakcie swojej pracy spotykaliśmy się z wieloma problemami osób prywatnych, firm jak również instytucji i pomagaliśmy je rozwiązać.

Dzięki zdobytej w ten sposób wiedzy na Państwa potrzeby stworzyliśmy markę SpyDevice oferującą sprawdzone urządzenia detektywistyczne zarówno dla amatorów jak i specjalistów. W sklepie SpyDevice.pl mogą Państwo pod okiem specjalistów zobaczyć, przetestować oraz zakupić odpowiedni dla danej potrzeby sprzęt detektywistyczny. W ofercie sklepu znajdą Państwo między innymi:

  • lokalizatory GPS
  • wykrywacze podsłuchów
  • mini kamery
  • podsłuchy
  • oprogramowania do podsłuchu telefonów komórkowych
  • dyktafony
  • mikrofony
  • mikrosłuchawki
  • alkomaty
  • i wiele więcej…

Idąc za potrzebami klientów którzy przychodząc do naszego biura z problemami różnego typu potrzebowali często czegoś więcej niż urządzeń detektywistycznych, otworzyliśmy biuro detektywistyczne TRAP. Dzięki takiemu rozwiązaniu, powstało pierwsze miejsce w Polsce, gdzie można rozwiązać swój problem od początku do końca.

Biuro detektywistyczne TRAP

Biuro detektywistyczne Trap działa na podstawie licencji detektywa nr 0002155 oraz na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych pod numerem RD-126/2017

Oferujemy usługi detektywistyczne dla firm, jak również dla klientów indywidualnych.

Budowana przez lata działalności szeroka baza profesjonalnych kontaktów pozwala z powodzeniem podejmować czynności na terenie całego świata.

Naszym atutem jest pełen profesjonalizm oraz doświadczenie nabyte podczas prowadzenia najtrudniejszych spraw. Oprócz zdobywania praktycznego doświadczenia w trakcie wykonywania obowiązków, podnosimy też swoje kwalifikacje zawodowe poprzez częste szkolenia branżowe.

Naszym celem jest realizowanie usług na najwyższym poziomie w oparciu o wszystkie dostępne środki zgodne z obowiązującym prawem.

Stawiając sobie na pierwszym miejscu interes Zleceniodawcy, gwarantujemy pełną dyskrecję, a także całkowitą anonimowość. Oferujemy wszechstronne wsparcie w tym również pomoc prawną i opiekę psychologiczną.

Biuro Detektywistyczne Trap posiada ubezpieczenie od następstw niekorzystnych zdarzeń i okoliczności.


Zadzwoń whatsApp