Kilka słów o firmie

Firma MDSK POLAND powstała w 2011r. w celu dostarczania profesjonalnych rozwiązań oraz technik służących do ochrony i pozyskiwania informacji. Od początku działalności zapewniamy wsparcie techniczne oraz szkoleniowe między innymi służbom mundurowym, instytucjom, agencjom wywiadowczym oraz biurom detektywistycznym. W trakcie swojej pracy spotykaliśmy się z wieloma problemami osób prywatnych, firm i instytucji i pomagaliśmy je rozwiązać.

Dzięki zdobytej w ten sposób wiedzy na Państwa potrzeby utworzona została marka SpyDevice oferująca sprawdzone urządzenia detektywistyczne zarówno dla amatorów jak i specjalistów. W sklepie SpyDevice.pl mogą Państwo pod okiem specjalistów zobaczyć, przetestować oraz zakupić odpowiedni dla danej potrzeby sprzęt służący do ochrony lub pozyskiwania informacji. W ofercie sklepu znajdą Państwo między innymi: lokalizatory GPS, wykrywacze podsłuchów, mini kamery, podsłuchy, oprogramowania do podsłuchu telefonów komórkowych, dyktafony, mikrofony, mikrosłuchawki, alkomaty itp.

Idąc za potrzebami klientów którzy przychodząc do naszego biura z problemami różnego typu potrzebowali często czegoś więcej niż urządzeń detektywistycznych otworzyliśmy biuro detektywistyczne TRAP. Dzięki takiemu rozwiązaniu powstało pierwsze miejsce w Polsce jeśli nie na świecie gdzie można rozwiązać swój problem od początku do końca.

Biuro detektywistyczne Trap działa na podstawie licencji detektywa nr 0002155 oraz na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych pod numerem RD-126/2017

Oferujemy usługi dla firm, jak również dla klientów indywidualnych.

Budowana przez lata działalności szeroka baza profesjonalnych kontaktów pozwala z powodzeniem podejmować czynności na terenie całego świata.

Naszym atutem jest pełen profesjonalizm oraz doświadczenie nabyte podczas prowadzenia najtrudniejszych spraw. Oprócz zdobywania praktycznego doświadczenia w trakcie wykonywania obowiązków, podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe poprzez częste szkolenia branżowe.

Naszym celem jest realizowanie usług na najwyższym poziomie w oparciu o wszystkie dostępne środki zgodne z obowiązującym prawem.

Stawiając sobie na pierwszym miejscu interes Zleceniodawcy, gwarantujemy pełną dyskrecję oraz całkowitą anonimowość. Oferujemy wszechstronne wsparcie w tym również pomoc prawną i opiekę psychologiczną.

Biuro Detektywistyczne Trap posiada ubezpieczenie od następstw niekorzystnych zdarzeń i okoliczności.

Biuro detektywistyczne TRAP Łódź