Kategorie usług detektywistycznych:

Najczęściej wybierane usługi detektywistyczne w formie video:Mając na uwadze fakt, że osoby, które trafiają do naszego biura czy też sklepu detektywistycznego bardzo często nie wiedzą w jaki sposób rozwiązać swój problem, oferujemy Państwu zupełnie darmowe konsultacje dzięki którym jako profesjonaliści jesteśmy w stanie przedstawić usługi detektywistyczne najbardziej odpowiednie dla danej sytuacji.


Wszystkie usługi detektywistyczne:

Najczęściej wykonywane usługi detektywistyczne:

1. Sprawy rozwodowe

Wprzypadku spraw rozwodowych priorytetem jest dostarczenie klientowi wiarygodnych i odpowiadających rzeczywistości informacji, które będzie mógł wykorzystać np. podczas sprawy rozwodowej.


2. Sprawy alimentacyjne

Naszym zadaniem jest pozyskanie nieskazitelnych dowodów, co do faktycznych zarobków czy innych źródeł dochodów, ustalenie posiadanego majątku osoby uchylającej się od płacenia alimentów.


3. Sprawy rodzinne

Podczas realizacji zleceń z dziedziny spraw rodzinnych działamy zdecydowanie, ale z poszanowaniem wartości rodzinnych. Rozwiążemy każdy problem związany z rozwodem, opieką nad dziećmi, alimentami itp.


4. Władza rodzicielska

Jeżeli chcesz zapewnić spokój dla siebie i swoich najbliższych skorzystaj z usług naszego biura. Jako biuro detektywistyczne prowadzimy postępowania związane z kontrolą kontaktów rodzica z małoletnimi, jesteśmy w stanie zweryfikować, jakość sprawowanej opieki nad dzieckiem. Nasze działania obejmują również sprawy dot. władzy rodzicielskiej – przede wszystkim jej ograniczenia lub pozbawienia jednego z rodziców.


5. Poszukiwanie osób

Nasi specjaliści pomogą w odnalezieniu osoby zaginionej lub ukrywającej się. Odnajdziemy Państwa krewnych i przyjaciół sprzed lat. Ustalimy faktyczne miejsca pobytu dłużników, którzy celowo ukrywają się przed wierzycielami.


6. Zwolnienia L4

Fałszywe zwolnienia lekarskie lub symulowane dolegliwości to jedno z najczęstszych przewinień pracowników. Zazwyczaj okazuje się, że podczas rzekomej choroby nasz pracownik zamiast przebywać w domu wyjeżdża na wakacje, uprawia sport bądź wykonuje prace remontowe w domu lub na działce. Zdarzają się też, że ci bardziej wyrafinowani podczas długiej niezdolności do pracy nielegalnie wykonują prace w konkurencyjnych firmach. Dlatego nasi detektywi zweryfikują dla Państwa czy osoba przebywająca na zwolnieniu lekarskim nie wykonuje niedozwolonych czynności w okresie stwierdzonej niezdolności do pracy.


7. Kradzieże w firmach

Według przeprowadzonych badań, co 4 pracownik jest nieuczciwy a 90% polskich firm jest narażonych na nadużycia ze strony pracownika. Najczęściej pracownicy kradną drobne towary lub niewielkie sumy pieniędzy. Bardziej poważnymi są natomiast kradzieże paliwa, całych partii i transportów towaru czy też informacji, które narażają przedsiębiorstwa na wielomilionowe straty. Pomożemy znaleźć luki w bezpieczeństwie oraz wskazać osoby odpowiedzialne za nadużycia. Aby uchronić Państwa przed takimi działaniami zaproponujemy odpowiednie do zaistniałego problemu usługi a także rozwiązania sprzętowe, które możemy wdrożyć po przeprowadzeniu specjalnego audytu bezpieczeństwa.


8. Ustalenia majątkowe

Ciężko jest na własną rękę ustalić prawdziwy stan majątkowy, dlatego też z pomocą przychodzi Państwu nasze biuro detektywistyczne, które pomaga w tego typu ustaleniach. Nasi prywatni detektywi w dyskretny sposób sprawdzą jak wygląda aktualny stan majątkowy osoby, która wobec Was ma dług. Wyciągniemy wszelkie informacje, które w następstwie przekażemy Państwu. Tego typu dane będą wystarczającym, mającym moc prawną dowodem, który śmiało można wykorzystać w postępowaniu sądowym o ściągnięcie długu.


9. Poszukiwania spadkobierców

Usługa poszukiwania spadkobierców polega na znajdywaniu ludzi, którzy prawnie dziedziczą majątek zmarłego – zgodnie z ustawa o dziedziczeniu lub również na podstawie pozostawionego testamentu. Prawo spadkowe jest bardzo skomplikowane i może się różnić w zależności od państwa, w którym jest stosowane. Ze względu na zawiłość tego prawa warto skorzystać z pomocy licencjonowanego biura detektywistycznego. Może się, bowiem okazać, że np. spisany w danym Państwie testament nie daje możliwości dowolnego rozporządzania swoim majątkiem, gdyż istnieje ustawa regulująca dziedziczenie zabraniająca wykluczanie osoby z najbliższej rodziny nie przyznając mu prawa do dziedziczenia. Nasi detektywi pomogą odnaleźć spadkobierców na terenie Polski a także poza jej granicami.


10. Ustalanie adresów

Jeśli potrzebujesz ustalić adres zamieszkania, zameldowania lub miejsce pracy osoby z Twojego otoczenia to nasz zespół detektywów zrobi to za Ciebie.


11. Weryfikacja kandydatów do pracy

Każdy pracownik jest niezwykle ważnym elementem firmy w szczególności w branżach, w których musi on spełniać pewne normy. Jeśli działalność, którą prowadzisz należy do tych z grupy podwyższonego ryzyka lub po prostu chcesz zatrudnić odpowiedniego kandydata na ważne stanowisko to nasze biuro detektywistyczne pomoże w jego weryfikacji. Detektywi TRAP sprawdzą wiarygodność danych zamieszczonych w CV oraz historię zatrudnienia. Zajmiemy się również sprawdzeniem osób, jako kandydatów na stanowisko jak również tych aktualnie zatrudnionych. Gwarantujemy szybkie i dyskretne wykonanie zlecenia.

Zadzwoń whatsApp