Jak wygląda Windykacja detektywistyczna

Czym jest windykacja ?

Windykacja to w znaczeniu dosłownym dochodzenie roszczeń.
Współcześnie windykacja to dochodzenie własności za pomocą środków określonych w obowiązujących przepisach prawnych. Wbrew niektórym opiniom windykacja jest w pełni legalna i dopuszcza wszelkie działania niełamiące obowiązującego stanu prawnego.

Tania forma windykacji

Najtańszą i najszybszą formą windykacji jest windykacja polubowna prowadzona przez typowe firmy windykacyjne. Niestety takie działanie sprawdza się zazwyczaj jedynie w przypadku drobnych wierzytelności.
W Polsce polubowna windykacja polega zazwyczaj na wysyłaniu do dłużników różnego rodzaju pism, w których nakłania się ich do spłaty ciążących na nich należności. Niektóre z firm windykacyjnych stosują również inne praktyki i do nakłaniania osób do spłaty ich zadłużenia wykorzystują tzw. call-center. Ich zadaniem jest kontaktowanie się z dłużnikami poprzez smsy a także rozmowy telefoniczne. Dokonują tego odpowiednio wyszkoleni pracownicy których celem jest nakłonienie dłużnika do polubownej spłaty zadłużenia.

Kiedy zlecić windykacje firmie detektywistycznej ?

W przypadku większych długów zaczynają się problemy a dłużnicy potrafią sprytnie unikać płatności, ukrywać siebie oraz składniki majątkowe czy nawet udawać osoby bezrobotne. Odzyskiwanie długów od takich osób wymaga odpowiedniego podejścia oraz wyspecjalizowanych usług które to umożliwią. Jeśli chcą Państwo skutecznie doprowadzić do odzyskania należności tego typu najlepiej skorzystać z nazywanej przez Nas windykacji detektywistycznej.

Windykacja detektywistyczna, jak to robimy ?

Windykacja detektywistyczna prowadzona przez nasze biuro przeznaczona jest przede wszystkim dla klientów chcących odzyskać należności powyżej 60tyś zł. Takie podejście podyktowane jest kwestią ekonomiczną. Związane jest to z kosztami jakie zleceniodawca musi ponieść na początku współpracy.
Dzięki temu możemy sięgnąć po nowoczesne metody odzyskiwania długów opracowane przez biuro detektywistyczne TRAP na przestrzeni kilkunastu lat. To wszystko sprawia że nasze działania są niezwykle skuteczne. Praca jaką wykonujemy nie opierają się na wysyłaniu wezwań, wiadomości e-mail czy też telefonów i smsów tak jak to robią typowe agencje windykacyjne, które po zmianie adresu dłużnika rezygnują bądź fikcyjnie przeciągają postępowanie licząc tym samym na spłatę długu i otrzymanie prowizji. Biuro detektywistyczne TRAP przyjmując zlecenie windykacyjne działa szybko i dyskretnie. Sprawdzamy wszelkie miejsca zamieszkania oraz pobytu dłużnika określamy jego możliwości finansowe, odnajdujemy ukryte składniki majątkowe i docieramy bezpośrednio do niego. Umiejętności oraz uprawnienia naszych detektywów pozwolą ustalić czy gra on na przysłowiową zwłokę czy może nie ma w tym żadnego ukrytego celu. Śledzimy każdy krok dłużnika co pozwala określić jego prawdziwe intencje. Działamy niekonwencjonalnie i z zaskoczenia co mocno wyróżnia Nas na tle innych firm windykacyjnych.

Takie działanie i wiarygodne zabezpieczenie ma bardzo dużą wartość ze względu na aspekt psychologiczny a także fakt że docieramy do dłużnika zanim zrobią to ewentualne inne „ofiary”.

Jaką windykacje prowadzi biuro detektywistyczne ?

Biuro Detektywistyczne TRAP pomaga odzyskać należności firmą oraz klientom indywidulanym stwierdzone między innymi:

  • Nakazem zapłaty
  • Postępowaniem egzekucyjnym
  • Niezapłaconą FV
  • Zobowiązaniem
  • Umową
Zadzwoń whatsApp