Pomoc detektywa w obserwacji osób lub mienia

Jak wiadomo obserwacja osób i mienia (zazwyczaj niejawna) jest jedną z podstawowych metod działania, którą wykorzystuje detektyw. To jeden z bardziej popularnych sposobów gromadzenia informacji stosowany zarówno w sprawach prywatnych, jak i biznesowych.

Metoda, która od lat jest jedną z tych najbardziej niezawodnych i najskuteczniejszych wymaga od naszych specjalistów nie tylko bardzo dużego zaangażowania, wytrwałości i skupienia, ale także wieloletniego doświadczenia i umiejętności zachowania dyskrecji.

Jako biuro detektywistyczne codziennie mamy do czynienia z osobami prywatnymi, które zlecają nam najczęściej obserwacje niewiernego partnera/partnerki. Sprawy te często wiążą się ze sprawami rozwodowymi. Klientami naszego biura są również firmy, które potrzebują pomocy w celu np. ustalenia miejsca pobytu osoby, będącej unikającym spłaty dłużnikiem, nielojalnym kontrahentem czy osobą, która odpowiada za „wyciek” tajnych informacji z firmy.


Ze względu na różne stopnie trudności sprawy, obserwacja osób może trwać od kilku godzin do nawet kilku tygodni. Bogate doświadczenie naszych detektywów pozwala na dostosowanie odpowiedniej metody do spraw i oczekiwań, które są nam powierzane. Decydując się na współpracę z naszym biurem detektywistycznym, mogą być Państwo pewni pełnej dyskrecji zachowanej przez naszych specjalistów, którzy dostarczą Państwu rzetelnych i wiarygodnych informacji na temat np.:

obserwacja osób i mienia

  • Aktualnego miejsca pobytu danej osoby,
  • Miejsca pracy,
  • Trybu życia,
  • Planu dnia,
  • Kontaktów damsko-męskich,
  • Nałogów i uzależnień,
  • Powiązań i spotkań biznesowych.

Po zakończeniu danego zlecenia przekażemy Państwu szczegółowy raport oraz wszelkie materiały dowodowe, które zdobyte zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, będą mogły stanowić wiarygodny dowód na rozprawie sądowej.


Skontaktuj się z naszym biurem detektywistycznym aby dokonać darmowej analizy każdej sprawy.


spydevice

Zadzwoń whatsApp