Biuro Detektywistyczne TRAP zachęca do skorzystania z szerokiej oferty specjalistycznych kursów i szkoleń organizowanych zarówno dla osób chcących zdobywać nowe umiejętności i podnosić swoje zawodowe kwalifikację jak również osoby które chcą spróbować czegoś nowego i oderwać się od problemów dnia codziennego. W trakcie organizowanych przez naszą Firmę zajęć uczestnicy mogą zdobyć wiedzę i nabyć umiejętności które będą niezbędne w trakcie realizacji zadań służbowych jak również przydatne w życiu codziennym. Umiejętności oraz wiedza naszych instruktorów wywodzących się ze służb wojskowych i policyjnych którzy swoje umiejętności nabywali podczas misji bojowych oraz szkoleniowych na całym świecie a także specjaliści światowego formatu przekażą swoją wiedzę w sposób zrozumiały i satysfakcjonujący dla każdego z uczestników. Szkolenia realizowane przez nasz biuro detektywistyczne są gwarancją niezapomnianych emocji oraz zadowolenia z odbytego kursu przy jednoczesnym zachowaniu właściwego poziomu bezpieczeństwa.


Biuro Detektywistyczne TRAP zaprasza do współpracy klientów biznesowych oraz instytucjonalnych dla których dostosowane do ich potrzeb szkolenia realizowane są w formule zamkniętej. Organizacja kursów zamkniętych umożliwia dostosowanie i łączenie różnych zajęć zgodnie z oczekiwaniami klienta oraz predyspozycjami uczestników. W ramach szkoleń dla Firm proponujemy szereg różnych eventów i imprez integracyjnych które mają na celu budowanie zaufania między uczestnikami i tym samym tworzenie zgranego zespołu.


UWAGA:
Szczegółowy zakres, przebieg, miejsce oraz termin realizacji szkolenia ustalany jest bezpośrednio z klientem. Cena poszczególnych szkoleń uzależniona jest między innymi od charakteru wybranego kursu, miejsca jego organizacji, czasu trwania, liczby uczestników czy też zaangażowanych na realizację całego przedsięwzięcia środków i instruktorów.

Zadzwoń whatsApp